Eldiven Üzerine Baskı

Eldiven Üzerine Baskı

Eldiven Üzerine Baskı
Eldiven Üzerine Baskı

Inkprint etiketsiz markalama uygulaması eldiven üzerine baskı yöntemiyle de daha da gelişmiştir. Eldiven üzerine yapılan baskı uygulamasında ürünü satışa sunan firmanın tanıtımı da kolaylıkla yapılabilmektedir. Herhangi bir su veya başka bir nesne ile temasında deforme olmayan etiketsiz markalama uygulaması aynı zamanda eldivenin yeniliğini koruması için kullanma talimatlarını da içermektedir.

Hemen her alanda ellerin deforme olmaması için kullanılan eldivenlerde marka da oldukça önemlidir. Markalama işleminin eldiven üzerinde kullanım ömrü boyunca kalması ve adından söz ettirmesi üretici firma açısından satışın da artması konusunda yarar sağlamaktadır.

Eldiven Üzerine Baskı
Eldiven Üzerine Baskı

Kullanıcılar açısından kullanım konforu göz önünde bulundurulan etiketsiz markalama eldiven üzerine baskı ile de farklı bir alanda sektörün yeniden canlanmasını sağlamaktadır. Dikili etiketlerde markalama işleminin üretici firmanın reklamı açısından eldivenin dış kısmında dikili yerlerine gelecek şekilde yapılması gerekir. Bu da eldivenlerin estetik görünümüne gölge olabilecek niteliktedir. Eldiven içi kısmına yapılan uygulama ise hem üretici firmanın reklamı açısından gölgede kalmasına hem de kullanıcıların ellerine temas etmesi durumunda rahatsız olmasına sebebiyet vermektedir.

Dış kısmı elastiki olan eldivenlerde bile rahatlıkla etiketsiz baskı uygulaması yapılabilmektedir. Çeşitli iş alanlarında kullanılan eldivenlerin yaygın kullanım alanında markanın üretici firmalar için yararı satışa etki etmesini sağlamaktadır. Böylelikle çok daha hızlı satış ve seri üretim imkanı da bulunabilmektedir.

Inkprint etiketsiz markalama eldiven üzerine baskı ile farklı boyutlardaki iş alanlarında hızla yaygınlaşmaktadır.