Bebe Giyimi

Bebe Giyiminde Etiketsiz Baskı

Bebe Giyimi
Bebe Giyiminde Marka Baskısı

Tekstil sektöründe inkprint etiketsiz markalama baskı uygulaması gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve tekstilin birçok alt dallarına uzanmaktadır. Etiketlerin cilde temas ettiğinde rahatsız edici etkisi kullanıcıyı huzursuz edebilmektedir. Kullanıcı konforu sağlayan etiketsiz baskı işlemi ile kullanıcılar satın alınan ürünün marka ve yıkama talimatları bulunan etiketi keserek kurtulama gibi bir zahmete girmemektedir.

Birçok farklı dalda yerini edinen etiketsiz baskı uygulaması bebe giyimde de öncelikli yerini almıştır. Hassas ciltlerinde ürünün yumuşak etkisini hissedebilen bebekler de düşünülerek bebe giyim üretici firmalarının bu uygulamanın sektörde yer edinmesini sağlamıştır.

Özellikle annelerin bebe giyim alışverişi yaptığı düşünülürse anne için bebeğinin rahat ve huzurlu olmasından daha mutluluk verici bir durum söz konusu değildir. Mamasından bezine kadar çok ince detaylı düşünülen bebeklerin konforu giyimlerinde de oldukça önemli bir yer tutar.

Bebe Giyimi
Bebe Giyimi Çoklu Baskı

Etiketsiz baskı uygulamasının bebe giyimde kullanıcıların avantajına olan bir diğer yararı da yıkama talimatlarının ürünün her zaman üzerinde kalmasını sağlamasıdır. Bebe giyiminde birden fazla ürün ve kumaş farklı yıkama ve ütüleme önerileriyle satışa sunulmaktadır. Yıkama talimatının ve marka bilgilerinin kaybolmasına meyil vermeyen bu uygulama ile çamaşırların talimatlara göre daha düzenli yıkanması sağlamaktadır. Aynı etiketin kesilmesiyle ürünün deforme olması da böylelikle engellenmiş olacaktır.

Kullanım alanları giderek yaygınlaşan inkprint etiketsiz markalama uygulaması bebe giyiminde anneler için önemli bir yer tutmaya başlamıştır. Her annenin bebeğine gösterdiği özen, bebeğin rahatlığı ve konforu içindir. Giyim ürünlerinde rahatlığı tam anlamıyla sağlayan etiketsiz baskı yöntemi bebe giyiminde de hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir.