Lastik Üzerine Baskı

Lastik Üzerine Baskı
Lastik Üzerine Baskı

Tekstil firmaları içerisinde yaygın kullanım alanına sahip olan inkprint etiketsiz markalama uygulaması iç giyim sektöründe lastik üzerine baskı ile farklı boyutlara ulaşmıştır. Üretilen ürünün hemen her noktasına etiketsiz baskı uygulaması yapılabilmektedir.

Etiketsiz baskı uygulamasının iç giyimde kullanıcıya büyük fayda sağlaması kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yerini almıştır. Genellikle erkek iç giyiminde kalın lastik üzerine yapılan etiketsiz baskı türleri görülmektedir. Markanın iç giyimde de olsa görünürlüğünü gözler önüne seren etiketsiz baskı çok ince detaylı tasarım markalarında bile rahatlıkla baskı yapılmasını sağlamıştır.

Baskı Yapılan Lastik Genişleyebilir
Baskı Yapılan Lastik Esneyebilir, Baskı Çatlamaz.

Lastik üzerine baskı uygulaması iç giyimin esnemesinde bile şeklinin aynı kalmasını sağlamaktadır. Herhangi bir gerilme veya büzüşme esnasında iç giyimin etiket markalama uygulamasında bir bozulma söz konusu değildir. Kullanım ömrü boyunca rahatlığı sağlayacak bu uygulama da iç giyimde yapılacak baskı işleminin en doğru yeri olarak lastik üzerine baskı görülmektedir.

Ayrıca iç giyimde estetiğin ve kullanım konforunun ön planda tutulması kullanıcılar için önemlidir. Bilinçlenen toplumda satışa sunulan ürünler arasında kullanıcıların da etiketsiz markalama ürünlerini tercih ettiği bilinen bir gerçektir. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan etiketsiz baskı işlemi hem kullanıcı hem de tekstil üreticisi firmalar açısından büyük yarar sağlamaktadır.

Baskı lastik üzerinde istenen her noktaya yapılabilir, baskının ortalanması nedeniyle oluşan lastik fireleri ortadan kalkar, lastik üzerine yapılan baskı kalıcıdır.

KULLANIM ALANLARI

İç Giyim Etiketsiz Markalama

İÇ GİYİM ETİKETSİZ MARKALAMA

Eldiven Üzeri Baskı

ELDİVEN ETİKETSİZ MARKALAMA

Bebe Giyimi

BEBE GİYİMİ ETİKETSİZ MARKALAMA