Erkek İç Giyim
Atlet Ense Etiketi

İç Giyim Ense Etiketi

İç giyim tenle direkt temas etmesi nedeniyle önemli bir giyim ürünüdür.

Ense etiketi dikimi yerine etiketsiz markalama uygulamasının yaygınlaşması  ile özellikle iç giyim sektöründe benzersiz ve rakipsiz faydalar sağlanır. Kullanıcıların iç giyimde dikişsiz ve dar ürünleri tercih etmesi dikili etiketlerin deriyi tahriş  etmesine neden olmaktadır. Keserek bu rahatsızlıktan kurtulma yoluna giden kullanıcılar ise hassas olan ürünün istemeden kısa sürede deforme olmasına ve yırtılmasına sebebiyet vermektedir.

Kadın İç Giyim
Bayan Atlet

Üretici firma için de birçok yararı bulunan inkprint etiketsiz markalama baskı uygulaması en çok kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Tercihlerini kaliteden ve bilinçli tüketimden yana kullanan hemen her kesimden kullanıcının tercihleri arasında etiketsiz markalama yerini almaktadır.

Kullanım konforu sağlayan etiketsiz baskı uygulaması kullanırken büyük ölçüde rahatlığınızı ön planda tutmaktadır. Ayrıca herhangi bir esneme durumunda yada ürün normal halini aldığında etiketsiz baskı yapılan bölgede ne bir deforme ne de bir büzüşme söz konusu olmamaktadır.

İç giyimin kullanıcıya verdiği kullanım rahatlığı ile daha estetik bir duruş sergilenebilmektedir. Dikili etiketlerde etiketin cilde teması esnasında kaşıntı gibi bir sorun oltaya çıkabiliyorken etiketsiz markalama uygulamasında bu sorunlar da tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar kullanım konforunu ön planda tutan etiketsiz markalanmış ürünleri sıklıkla tercih etmektedir.

Kadın İç Giyim
Bayan İç Giyim

KULLANIM ALANLARI

İç Giyim Etiketsiz Markalama

İÇ GİYİM ETİKETSİZ MARKALAMA

Eldiven Üzeri Baskı

ELDİVEN ETİKETSİZ MARKALAMA

Bebe Giyimi

BEBE GİYİMİ ETİKETSİZ MARKALAMA